YOZGAT ADLİYESİ

 
 

HAVA DURUMU

YOZGAT
 
 

 

 


 

 

DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜNDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI


Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Türk Kızılay Derneği Yozgat şubesi işbirliği ile 06/11/2017 tarihinde Yozgat Adliyesi Konferans salonunda 10:30’da Kan Bağışının Önemi konulu seminer çalışması gerçekleştirilmiştir.
Kan Bağışının Önemi konulu seminer çalışmasına Yozgat Adliyesi Cumhuriyet Savcısı  Recep ARDIHAN Denetimli Serbestlik Müdürü Cihat ÇANAK ve Denetimli Serbestlik Personelinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Denetimli Serbestlik yasasından faydalanarak, cezalarının son 2 yılını denetim altında geçiren yükümlülerin eğitim ve iyileştirme faaliyetleri kapsamında  57 Yükümlü katılmıştır.
Türk Kızılay Derneği Yozgat şubesi tarafından görevlendirilen Yozgat Kızılay Şubesi Kan Bağış Merkezi Donör Kazanım Uzmanı Emre SARIGÖL tarafından Kızılay Derneğinin tarihçesini, nasıl geliştiğini ve günümüze kadar nasıl taşındığı, Kan Bağışının önemi ve acil kan ihtiyacının karşılanmasında izlenilen yol konuları hakkında bilgilendirme yapmıştır. Son olarak ise katılımcıların sorularını cevaplandırmıştır. Saat 09:30 ve 12:30 saatleri arasında Yozgat Adalet Sarayında; Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli, Adliye personeli ve cezaevinde hükümlülük hallerinin bitmesi üzerinden 1 yıl geçen Yükümlüler tarafından 35 ünite kan bağışında bulunulmuştur.

Foto Galeri İçin Tıklayanız

RESMİ KURUMLAR

Anayasa MahkemesiYargıtayDanıştay HSYK Adalet BakanlığıUYAPTürkiye

 

Yozgat Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Resmi Web Sitesi @ 2014 Tüm Hakları Saklıdır

Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, izinsiz kaynak gösterilemez ve yayınlanamaz.

Web Tasarım Cihat ÇANAK Denetimli Serbestlik Müdürü